Savavališkos statybos ekspertizė

Mes pasirūpinsime visais statybų klausimais

Ar šiuo metu vykdote statybų projektą? Mes esame pasiruošę Jums padėti.

Susisiekite su mumis

Atliekame statinių ekspertizes įvairiais atvejais. Statinio ekspertizę gali atlikti tik kvalifikuotas specialistas, galintis tinkamai įvertinti statinio būklę, sąnaudų poreikį, jų panaudojimą, efektyvumą ir pan. Priklausomai nuo situacijos, gali būti reikalingos skirtingos statinio ekspertizės.

Statinio projekto ekspertizė. Teikiame statinių projektų ekspertizės paslaugas. Statinio projekto ekspertizė gali būti reikalinga tuomet, kai statomas statinys, kuriam nereikalingas statybas leidžiantis dokumentas. Tokiais atvejais ekspertizė dažniausiai yra alternatyva tam tikriems dokumentams. Pavyzdžiui, statytojų atestacijos ir kvalifikacijos, draudimo dokumentams. Taip pat kaip alternatyva statybos žurnalui. Tokiu atveju galima kreiptis į mūsų specialistus, kurie atliktų kvalifikuotą statinio projekto ekspertizę.

Statinio konstrukcijų ekspertizė. Dėl įvairių priežasčių gali būti reikalinga statinio ekspertizė dar atliekant statybos darbus. Tokios ekspertizės metu atliekami tyrimai ir bandymai, kurie parodo statinio konstrukcijų patvarumą, saugumą, leidžia įvertinti atlaikomą svorį. Taip pat dar projektavimo stadijoje galima atlikti ekspertizę, kai yra pažeistos statinio konstrukcijos, reikalinga tai konstatuoti ir numatyti, kokias pasekmes tai gali turėti. Pavyzdžiui, tokios statinio ekspertizės atliekamos po nutikusios avarijos statant statinį, kai pastebima, kad statinys deformavosi. Taip pat tokia ekspertizė gali būti atliekama, kai statybų metu buvo nesilaikoma esminių projekto sprendinių.

Savavališkos statybos ekspertizės. Mūsų specialistai taip pat atlieka kvalifikuotas statinių ekspertizes, kai šios yra reikalingos dėl savavališkos statybos atvejų. Pavyzdžiui, kai norima įteisinti savavališką statybą, statytojas privalo sumokėti mokestį, kuris apskaičiuojamas pagal tai, kokios buvo statybos sąnaudos. Tam reikalinga savavališkos statybos ekspertizė, kurią atlieka mūsų specialistai. Tokia ekspertizė įvertina galimą lėšų poreikį, nustato ir rekomenduoja, kokie tobulinimo darbai turėtų būti atliekami, norint pastatą įregistruoti.

Kas gali užsakyti ekspertizę?

Skirtingoms ekspertizėms taikomi skirtingi reikalavimai. Vienos ekspertizės gali būti kaip alternatyva statytojų leidimams ir statybų žurnalui, o kitais atvejais ji reikalinga norint užbaigti statybas. Pavyzdžiui, savavališkos statybos ekspertizės gali būti užsakomos ne statytojo, o pastato valdytojo arba šeimininko. Taip pat tokias ekspertizes gali užsakyti valstybinės institucijos. Taip pat atliekame teismui reikalingas statinių ekspertizes.

Susisiekite su mumis