Pasitikėkite atestuotais statybų specialistais

Mes pasirūpinsime visais statybų klausimais

Ar šiuo metu vykdote statybų projektą? Mes esame pasiruošę Jums padėti.

Susisiekite su mumis

UAB „Banduva“ teikia profesionalias statinių konstrukcijų ekspertizės paslaugas. Mūsų specialistai dirba su įvairiais projektais ir gali atlikti kvalifikuotą ekspertizę, parengtą remiantis monitoringu, bandymais ir ekspertiniu konstrukcijų vertinimu.

Konstrukcijos yra svarbiausia pastato dalis, todėl labai svarbu, kad jos atitiktų visus keliamus reikalavimus, būtų saugios ir patikimos. Mūsų specialistai kokybiškai ir operatyviai įvertins pastato konstrukcijas, pastebės esančius neatitikimus ir pateiks tobulinimo rekomendacijas, jeigu tokios bus reikalingos.

Skaityti daugiau

Kokybiškai ir greitai atliekame statinių dalines ekspertizes. Daug metų dirbame šioje srityje, todėl galime darbus atlikti operatyviai, įvertinti visus kriterijus ir pateikti matavimais ir bandymais pagrįstą ekspertizę.

Skaityti daugiau

Iki 2022 m. gegužės 1 d. pažymas apie statinių statybą be nukrypimų nuo esminių statinio projekto sprendimų parengimą ir patvirtinimą atlikdavo tik Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos. Tačiau nuo šiol šie procesai tapo paprastesni ir statytojai gali kreiptis dėl šių pažymų į kvalifikuotus ekspertus. UAB „Banduva“ teikia pažymos apie statinių statybą be nukrypimų nuo esminių statinio projekto sprendinių parengimo paslaugas kvalifikuotai ir greitai.

Skaityti daugiau

Deklaracija apie statybos užbaigimą yra reikalinga vykdant bet kokios paskirties statinių statybas. Užbaigus statybas ir norint statinį įregistruoti „Registrų centre“, reikia atlikti visas reikalingas užbaigimo procedūras. O taip pat – gauti deklaraciją apie statybos užbaigimą. Ji, kaip ir kitos procedūros, reglamentuojama teisės aktais, kurių privalu laikytis visiems statytojams.

Saityti daugiau

UAB „Banduva“ teikia konsultacijas įvairiais statybos klausimais. Mūsų komandoje – tik kvalifikuoti ekspertai, sukaupę daug metų patirties ir dirbantys su įvairias statybų projektais. Suprantame, kad statybos projektai – sudėtingas uždavinys, kuris dažnai pažeria nemažai iššūkių. Įvairiais statybos etapais gali kilti visokių trikdžių ir klausimų. Konsultuojame, patariame, vertiname ir galime padėti įvairias klausimais dėl statybų. Į mus nuolat kreipiasi klientai, norėdami pasikonsultuoti skirtingais statybų klausimais.

Skaityti daugiau

Atliekame statinių ekspertizes įvairiais atvejais. Statinio ekspertizę gali atlikti tik kvalifikuotas specialistas, galintis tinkamai įvertinti statinio būklę, sąnaudų poreikį, jų panaudojimą, efektyvumą ir pan. Priklausomai nuo situacijos, gali būti reikalingos skirtingos statinio ekspertizės.

Skaityti daugiau

Susisiekite su mumis