Konsultacijos

Mes pasirūpinsime visais statybų klausimais

Ar šiuo metu vykdote statybų projektą? Mes esame pasiruošę Jums padėti.

Susisiekite su mumis

UAB „Banduva“ teikia konsultacijas įvairiais statybos klausimais. Mūsų komandoje – tik kvalifikuoti ekspertai, sukaupę daug metų patirties ir dirbantys su įvairias statybų projektais. Suprantame, kad statybos projektai – sudėtingas uždavinys, kuris dažnai pažeria nemažai iššūkių. Įvairiais statybos etapais gali kilti visokių trikdžių ir klausimų. Konsultuojame, patariame, vertiname ir galime padėti įvairias klausimais dėl statybų. Į mus nuolat kreipiasi klientai, norėdami pasikonsultuoti skirtingais statybų klausimais.

  • Dėl statybų užbaigimo. Galime padėti suprasti, kokie procesai yra reikalingi, norint užbaigti statybas. Galime pakonsultuoti, kaip surašyti statybų užbaigimo aktą ir pateikti statybų užbaigimo deklaraciją. Taip pat patarsime, kaip elgtis skirtingose situacijose, kokius dokumentus reikėtų turėti ir kokiu sprendimus priimti, norint viską atlikti pagal galiojančius teisės aktus, kad užbaigtas statyti statinys būtų įregistruotas „Registrų centre“.
  • Dėl nebaigtų statybų. Įvairiais atvejais nutinka taip, kad statybos yra nebaigiamas. Konsultuojame ne tik statytojus, bet ir užsakovus bei rangovus šiais klausimais. Galime pateikti informaciją apie nebaigtų statybų deklaraciją arba pasirūpinti visais svarbių dokumentų pateikimais už Jus.
  • Dėl statinių registravimo. Statinio registravimas yra vienas svarbiausių statybos etapų. Labai dažnai statytojams kyla klausimų dėl to, kaip įregistruoti statinį. Tai priklauso nuo statinio tipo ir statybų metu įgyvendintų projekto užduočių. Padėsime Jums konsultuodami, kaip įregistruoti baigtus statyti statinius, kaip elgtis, kai statiniai nebuvo registruoti anksčiau. Padėsime išspręsti kylančias problemas ir netipines situacijas.
  • Kiti statybų klausimai. Statybų projektai yra labai įvairūs, todėl kiekvienas klientas atsiduria vis kitoje situacijoje. Statybų metu kyla klausimų, iššūkių ar nemalonumų, susijusių su teisės aktų taikymu, leidimais, dokumentų parengimu ir pan? Visuomet galite kreiptis į mūsų specialistus. Jų teikiamos konsultacijos statybų klausimais padės net sudėtingiausioje situacijoje. Teikiame konsultacijas ne tik statytojams, bet ir užsakovams bei rangovas. Kiekvienam kyla skirtingos užduotys ir kitokie iššūkiai. Kvalifikuoti „Banduva“ specialistai gali patarti, padėti rasti sprendimus ir netgi atlikti kai kurias užduotis už Jus.

Susisiekite su mumis