Pažymos parengimas

Mes pasirūpinsime visais statybų klausimais

Ar šiuo metu vykdote statybų projektą? Mes esame pasiruošę Jums padėti.

Susisiekite su mumis

Iki 2022 m. gegužės 1 d. pažymas apie statinių statybą be nukrypimų nuo esminių statinio projekto sprendimų parengimą ir patvirtinimą atlikdavo tik Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos. Tačiau nuo šiol šie procesai tapo paprastesni ir statytojai gali kreiptis dėl šių pažymų į kvalifikuotus ekspertus. UAB „Banduva“ teikia pažymos apie statinių statybą be nukrypimų nuo esminių statinio projekto sprendinių parengimo paslaugas kvalifikuotai ir greitai.

Kada reikalinga tokia pažyma?

Pažymos apie statinių statybą be nukrypimų nuo esminių statinio projekto sprendinių parengimas gali b8ti reikalingas įvairiais atvejais. Dažniausiai tokia pažyma užsakoma tuomet, kai yra laikinai stabdomos statybos, kai norima deklaruoti jų nebaigimą. Tokia pažyma taip pat reikalinga kai vyksta rekonstrukcijos darbai ir jie yra stabdomi arba norima deklaruoti jų nebaigimą. Pažyma yra reikalinga tiek statant ir rekonstruojant ypatingus, tiek neypatingus statinius bei daugiabučius. Visais atvejais pažymas gali išduoti tik atestuotas specialistas ir tik naudojantis IS „Infostatyba“. Jeigu Jums reikalinga tokia pažyma, galite sutaupyti laiko kreipęsi į mus, nes mūsų specialistai operatyviai i6duoda tokias pažymas, kurios patvirtina statybą be nukrypimų nuo projekto.

Ko reikia norint gauti pažymą?

Norint gauti pažymą apie statinių statybą be nukrypimų nuo esminių statinio projekto sprendinių, svarbu įvertinti, kaip projektas buvo įgyvendintas ir kaip buvo laikomasi jame numatytų sprendinių. Todėl norint gauti pažymą, reikalinga pateikti papildomus dokumentus. Pirmiausia, reikia pateikti statybą leidžiantį dokumentą, kurio galiojimo laikas gali būti pasibaigęs. Taip pat reikalinga pateikti statinio projekto techninę ir darbo dalis. Taip pat visas turimas sklypo geodezines nuotraukas, kuriose būtų matyti požeminiai inžineriniai tinklai. Kartu reikalinga pateikti kadastro duomenų bylą. Jeigu vykdant statybas, kai kurie projekte numatyti sprendiniai buvo pakeisti, reikia pridėti dokumentus, kuriuose būtų nurodyta, kokie sprendiniai buvo pakeisti ir dėl kokių priežasčių. Visi šie dokumentai reikalingi norint gauti pažymą apie statinių statybą be nukrypimų nuo esminių statinio projekto sprendimų. Juos analizuos ir vertins kvalifikuotas specialistas, kuris ir suformuos bei išduos reikalingą pažymą.

Susisiekite su mumis